Vlam je mee voor Het Huis van Raksha tijdens De Warmste Week!

Dit jaar vlamt De Warmste Week voor ‘een warme thuis voor iedereen’. Want een warme thuis is meer dan vier muren: het is een plek waar je je veilig, geborgen en welkom voelt.

We zijn dan ook bijzonder trots dat Het Huis van Raksha geselecteerd is als één van de projecten van De Warmste Week 2026!

Met Het Huis van Raksha ontwikkelt Fiola een nieuw concept voor respijtzorg. Kinderen met een beperking verblijven regelmatig bij een warme gastfamilie, met professionele ondersteuning vanuit Fiola. Zo krijgen kinderen én hun ouders extra ademruimte in een veilige, huiselijke omgeving.

En nu hebben we jullie nodig! 
Organiseer samen met je collega’s, vereniging, school, familie of vrienden een actie voor Het Huis van Raksha. Een ontbijt, wandeltocht, quiz, verkoopactie, sportieve uitdaging … groot of klein: met elke actie help je ons project vooruit én zet je mee je schouders onder De Warmste Week.

Geen mogelijkheid om zelf iets te organiseren? Deel onze berichten op sociale media en moedig anderen aan om mee te vlammen.

🔥 Krachtig samen voor Het Huis van Raksha!
👉 Ontdek ons project en kom meer te weten via de website van De Warmste Week

Gerelateerde berichten


Zelfstandig maar ook samen: wonen met Fiola

Cédric is één van de bewoners van een woonproject. Hij woont zelfstandig en krijgt ondersteuning van Fiola. Hij bouwt zijn sociale leven uit en geniet tegelijk van de rust in zijn eigen appartement.

Lees meer

“Midden in een boek ben je nooit alleen”

Sandrine kreeg eindelijk de diagnose autisme. Ze vond gepaste begeleiding en werkt deeltijds. En vooral: Sandrine begrijpt zichzelf veel beter. Via woorden op papier ordent ze haar gevoelens en gedachten.

Lees meer

Privacy Preference Center